23 Şubat 2009 Pazartesi

24. GÜN 24. FİKİR

Bir otomobil reklamı:Yağmurlu bir gün kaldırımın kenarında taksi bekleyen 2 güzel kız görüyoruz. Bir taksi durdurmak için el kaldırıyorlar fakat taksi durmadığı gibi hızla geçerken bir de su sıçratıyor kızların üzerine. Kızların hemen arkasındaki kafeden kısa boylu, çirkin bir adam çıkıyor. Kızlara yaklaşıyor. Kızları aşağıdan yukarı süzüyor ve "Kızlar sizi bırakayım mı?" diyor. Kızlar hiç duymamış gibi diğer tarafa dönüyorlar. Adam bir kaç adım yürüdükten sonra yeni FARD ZANGA marka arabasına biniyor. Kızların gözü araçda. Adam aracıyla kızların olduğu yöne doğru gelirken kızlardan biri aracın önüne atlıyor ve durduruyor. Adam kıza arabaya binmesini işaret ediyor. Kız yana geçip binmek için ön kapıyı açtığında diğer kız onu suya iterek hızlıca arabaya biniyor ve "Çabuk devam et" diyor.Yeni FARD ZANGA karşı konulmaz cazibe

6 yorum:

 1. Çabanızı gerçekten etkileyici buluyorum ve fikirleriniz bana çok hitab etmese bile hergün blogunuzu mutlaka takip ediyorum.

  Fakat en son bu fikrinizle de dikkatimi çeken birşey var. Genelde aynı noktalardan vuruyorsunuz. Bu da çirkin adam veya kadının kullandığı ürün sayesinde etrafındakilere çekici gelmesi. Bu belki de birçok vakada tutabilecek bir fikir ama kendiniz göstermeye çalıştığınız bir platformda daha çeşitli ve farklı fikirler üretmeniz bence daha iyi olacaktır.

  Umarım yakın zamanda istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

  YanıtlaSil
 2. hala ali tarandan ses yok mu?

  YanıtlaSil
 3. çabuk devam et
  :))))))

  YanıtlaSil
 4. bence cok sıradan. buna benzeyen cok reklam var bu mu yaratıcılık sence kardesim

  YanıtlaSil
 5. ayrıca araba reklamları genelde cok guzel ve ıddalı oluor dıger markaların reklamlarını dusununce bu cok sonuk kalır haksız mıyım?

  YanıtlaSil
 6. Am xavi Gerad jude, Aiicco inssurance plc bir temsilcisi.
  Size bir kredi ihtiyaci varsa bugün e-posta yoluyla bugün bize ulasin, istediginiz kredi ile size yardimci olabilir:
  (xavigeradloanfirm@yahoo.com)
  Yilbasi kredileri% 3 faiz orani sadece avelable vardir. Ciddi basvuran, ancak daha fazla bilgi için irtibata geçiniz. Biz renging krediler
  sunuyoruz
  3000 sadece US $ Euro ve pound 50,000.000 için.
  Biz dahil kredi her türlü teklif
  Bireysel krediler:
  Isletme Kredileri:
  Ögrenci Kredileri:
  Insaati krediler:
  Ev kredileri:
  Is expandsion krediler:
  Borç konsolidasyonu kredi:
  Biz hizli ve dinamik test edilmis ve güvenilir bulunmaktadir.
  Daha fazla bilgi için (xavigeradloanfirm@yahoo.com): E-posta Iletisim.

  Sr Gerad jude görüyoruz.

  YanıtlaSil